chrome firefox opera safari iexplorer

У червні на Софійській площі виступить всесвітньовідомий тенор

17 квітня 2012 о 13:10

29 червня у столиці відбудеться концерт всесвітньовідомого оперного співака Пласідо Домінго.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов погодив проведення концерту на Софійській площі підписавши відповідне розпорядження КМДА, повідомляє сайт Київської міської влади.

Так, згідно з розпорядженням, відповідальність за підготовку та проведення заходу взяло на себе приватне підприємство «Концертно-театральне агентство «Каріна».

Зі свого боку, столична влада забезпечуватиме чергування карет швидкої допомоги та пожежного автомобілю під час проведення концерту, а також звертатиметься до ГУ МВС України в м. Києві з проханням забезпечити охорону громадського порядку.

Крім того, розпорядженням передбачено перекриття руху транспорту 29 червня з 18:00 до 22:00 на розі вулиць Володимирської та Ірининської; на розі вулиць Володимирської та Софійської; на розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської; на розі Володимирського проїзду та вулиці Малої Житомирської, а також з боку вулиці А. Тарасової та з боку провулка Рильського.

Нагадаємо, що за інформацією організаторів, сцена для виступу Пласідо Домінго буде обладнана найсучаснішими технологіями, використовуватимуться видовищні спецефекти, а також будуть встановлені великі екрани, аби побачити і почути видатного тенора змогли всі охочі. Триватиме концерт близько двох годин.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі