chrome firefox opera safari iexplorer

Більше 200 млн грн, зібраних на Дитячу лікарню майбутнього, вже витратили

21 травня 2012 о 20:53

З 262 млн. гривень, зібраних в 2008 році, на рахунках Дитячої лікарні майбутнього залишилося близько 60 млн. Про це пише ZIK з посиланням на ТСН.

За інформацією видання, більш як 100 млн з’їла інфляція. 75 мільйонів гривень за шість років пішло на зарплати працівникам, промоакції, брошури, диски, проект лікарні.

«У мене зарплата – 13 тисяч гривень. Я можу надати офіційну довідку. Скільки йде у місяць на утримання фонду? Менш як 100 тисяч гривень», – розповів голова правління благодійного фонду Дитяча лікарня майбутнього Олександр Максимчук.

«Об’єкт державний, але за всі роки існування цього проекту ні копійки з бюджету витрачено на цей проект не було. Ми вважаємо, що фонд виконав усі свої зобов’язання, які він брав перед державою», – стверджує Максимчук.

Разом з тим із залишками грошей на рахунку фонд розлучатися не хоче. Максимчук проти того, щоб віддати залишки на благодійних рахунках, наприклад, на іншу лікарню, або хворим дітям персонально.

У фонді заявили, що готові допомогти державі завершити будівництво, але не віддати зібрані гроші.

Нагадаємо, в 2009 році «Лікарню майбутнього» почали будувати за ініціативою тодішньої першої леді Катерини Ющенко. Кошти на реалізацію проекту збирали через масштабний телемарафон усією країною.

Станом на 1 жовтня 2011 року на рахунках фонду в Укрексімбанку було 72,206 млн гривень від 147,201 млн грн, які надійшли на рахунки фонду з початку кампанії зі збору грошей.

У листопаді минулого року стало відомо, що держава не буде добудовувати цю лікарню, після чого лідер Комуністичної партії Петро Симоненко закликав провести трибунал над екс-президентом Віктором Ющенком за організацію афери навколо «Лікарні майбутнього».

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі