chrome firefox opera safari iexplorer

Більше половини українців не вірятьу настання «покращення» у 2013 році

11 лютого 2013 о 14:34

У 2012 році 51% українських громадян були незадоволені своїм положенням у суспільстві, і лише 19% — задоволені. Що до очікувань на 2013 рік, тільки 15% населення вірять, що життя більш або менш налагодиться, а 51% вважають, що ніякого покращення не відбудеться.

Як повідомляє кореспондент ZN.UA, такі дані були оприлюднені 11 лютого в Інституті соціології НАНУ, де за підтримки фонду «Демократичні ініціативи» відбулося засідання круглого столу на тему «Перспективи модернізації в Україні і тенденції змін суспільної свідомості».

За даними соціологів, у 2012 році впевненості у власному майбутньому не вистачало 72% населення (для порівняння, у 2010 році її не вистачало 64% населення).

У сприйнятті власного майбутнього у людей превалює надія — за неї висловилися 51% населення, у 28% опитаних — оптимізм. Однак у 29% переважає тривога, 18% — розгубленість, 15% — страх. А коли люди думають не про своє майбутнє, а про майбутнє країни, то надія переважає тільки у 47%, оптимізм у 20%, а тривога — у 35% і страх у 17%.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути