chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні о 22:00 на Першому Національному — другий півфінал Євробачення

24 травня 2012 о 10:47

У Баку на сцені Baku Crystal Hall відбудеться другий півфінал пісенного конкурсу «Євробачення-2012». Представниця України Гайтана виступить під 7-м номером з піснею власного авторства «Be My Guest». Журі та глядачі повинні будуть обрати другу десятку фіналістів конкурсу з учасників від 18 країн.

Сьогодні за вихід у фінал, крім представниці України, боротимуться учасники з Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Литви, Македонії, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Сербії, Словаччини, Словенії, Туреччини, Хорватії, Швеції та Естонії. За підсумками першого півфіналу у фіналі «Євробачення-2012» — представники Албанії, Угорщини, Греції, Данії, Ірландії, Ісландії, Кіпру, Молдови, Росії і Румунії.

«Євробачення» транслюватиметься 24 травня о 22:00 на Першому Національному.

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі