chrome firefox opera safari iexplorer

Відсьогодні у Києві перекрито рух транспорту в усіх фан-зонах Євро-2012

28 травня 2012 о 10:35

Відсьогодні, 28 травня у Києві перекрито рух транспорту в  фан-зонах турніру УЄФА Євро-2012. Про це повідомили у прес-службі Державтоінспекції.

Рух буде перекрито на Майдані Незалежності та по вулиці Хрещатик на відрізку від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького  до 01.00 год. 7 липня 2012 року. У зв'язку з перекриттям центру міста і ремонтними роботами на дорогах вже спостерігається підвищений рівень заторів.

У дні проведення матчів 11, 15 та 19 червня на повному транспортному периметрі навколо стадіону та офіційної фан-зони обмеження вводиться з 06.00 год. дня проведення матчу до часу закінчення та ще три години після його закінчення.

Рух транспорту перекривається на наступних вулицях: — вул. В. Васильківська (на ділянці від вул. І. Федорова до бульв. Т.Шевченка); — вул. І. Федорова (на ділянці від вул. В. Васильківської до вул. Предславинської); — вул. Димитрова (на ділянці від вул. В. Васильківської до вул. Анрі Барбюса); — вул. Анрі Барбюса (на ділянці від вул. І. Федорова до вул. Димитрова); — пров. Лабораторний (на ділянці від вул. Літньої до Федерації футболу України); — вул. Фізкультури (на ділянці від вул. Антоновича до НСК «Олімпійський»); — вул. Жилянська (на ділянці від вул. Антоновича до вул. Шота Руставелі); — вул. Саксаганського (на ділянці від вул. Антоновича до вул. Еспланадної); — вул. Шота Руставелі; — вул. Еспланадна; — вул. Рогнідинська; — Бессарабська площа (при цьому проїзд по вул. Басейній та Крутому узвозу залишається відкритим); — вул. Скоропадського; — бульв. Лесі Українки (на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса в обох напрямках); — пров. Госпітальний; — вул. Госпітальна. Разом з цим, напрямок одностороннього руху транспорту на вул. І. Федорова (на ділянці від вул. Антоновича до вул. В. Васильківської) змінюється на протилежний, тобто напрямок руху транспорту від вул. В. Васильківської до вул. Антоновича.

У дні проведення матчів 24 червня та 1 липня перекриття вищезазначених дільниць вулично-дорожньої мережі здійснюється з 10.00 год. до часу закінчення матчу плюс три години після його закінчення.

Що стосується мешканців Києва, які проживають у 1,5 – кілометровій зоні навколо НСК «Олімпійський» ДАІ м. Києва радить мати при собі паспорт із пропискою.

Вхід у фан-зону буде здійснюватися і по перепусткам. Для їх отримання необхідно звертатися до КМДА  (комітет по ЄВРО-2012).

 

Розділи: Суспільство

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі