chrome firefox opera safari iexplorer

Під час Євро у центрі Києва заборонять рух приватного транспорту

23 листопада 2011 о 17:44

Київська міська державна адміністрація має намір заборонити рух приватного транспорту в зоні 1,5 км навколо Національного спортивного комплексу Олімпійський у дні проведення матчів чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це під час прес-конференції сказав заступник голови київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко.

«У 1,5 км зоні не буде жодної машини на тротуарах. 1,5 км зона буде заборонена для проїзду приватного транспорту: у дні матчів повністю, між матчами — частково. Приватні машини залишать вдома. У центрі буде фан-зона, яка буде огороджена від Європейської до Бессарабської площі. На весь період Євро жодна машина по Хрещатику не проїде», — сказав Голубченко.

При цьому він зазначив, що не володіє інформацією, чи буде заборонено паркуватися в цій зоні і в подальшому, після проведення ЧЄ-2012. На думку Голубченка, в столиці досить паркінгів, щоб не паркувати автомобілі на тротуарах.

Нагадаємо, оновлений НСК Олімпійський був урочисто відкритий 8 жовтня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути