chrome firefox opera safari iexplorer

Хрещатик після Євро-2012 відремонтують за рахунок УЄФА

25 червня 2012 о 12:56

У разі необхідності Київ приведе в порядок Хрещатик, де розташовується офіційна фан-зона Євро-2012, за кошти, які виділені УЄФА. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Голубченко зазначив, що безпосередньо УЄФА виділив Києву 1 млн. євро: 500 тисяч євро вже отримані, ще 500 надійдуть в серпні. Він зазначив, що крім цього близько 2 млн. євро УЄФА виділив на обладнання фан-зони, зокрема, на екран, установку сцени, світло, звук, рекламу на огорожах фан-зони.

«Ми ці кошти не отримували, а мільйон ми отримали у тому числі і для того, щоб якщо будуть якісь пошкодження, щоб можна було їх усунути», — сказав він.

Чиновник також підкреслив, що на організацію київської фан-зони не використовувалися бюджетні кошти. Свої кошти вклала визначена на конкурсі компанія, вона ж отримає прибуток від фан-зони. У свою чергу, київський бюджет отримає свою частку при сплаті компанією відповідних податків.

Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі