chrome firefox opera safari iexplorer

Іноземні фани оцінили українські страви нарівні з французькими

26 червня 2012 о 09:53

Близько 30% іноземних гостей, які приїхали до Києва на матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, залишають у столиці 300 грн і більше щодня лише на харчування.

Такими є результати опитування, проведеного агентством «AgriSurvey» Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», повідомляє його прес-служба.

Зазначається, що більшість іноземних гостей найбільше хвалять українське пиво й кухню, в першу чергу, за їх дешевизну. Проте при цьому майже третина туристів віддають за продукти більше 300 грн на день, майже 40% — 150-300 грн щоденно.

При цьому гості Євро-2012 вже встигли більш-менш ознайомитися з українською кухнею й відзначають її смакові якості.

Загалом смакові переваги гостей з-за кордону різноманітні. Як показали результати опитування, більшість іноземних респондентів віддають перевагу італійській кухні (29%). Водночас, українська кухня знаходиться в шкалі переваг на одному рівні з такими відомими кухнями як китайська й французька (по 7%).

«Разом із тим, більшість футбольних фанатів з-за кордону задоволена якістю сервісу в столиці України. Майже 80% опитаних не мали проблем із обслуговуванням у вітчизняних закладах харчування. Основними недоліками іноземці вважають низький рівень знання англійської мови обслуговуючим персоналом і відсутність більш-менш чіткої інформації про те, де можна поїсти українські страви. Останнє свідчить про недосконалість маркетингової політики вітчизняних ресторанів української кухні», — повідомив директор агентства «AgriSurvey» Тарас Гагалюк.

Нагадаємо, за результатами попереднього дослідження агентства «AgriSurvey», яке проводилося до початку Євро-2012, надходження від споживання продуктів харчування і напоїв іноземними гостями під час Чемпіонату Європи з футболу можуть становити 130 млн євро.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

2 лютого

Інші дати
Народився Євген Гребінка
(1812, с. Убіжище, тепер с. Мар'янівка Полтавської обл. – 1848) - письменника, педагога, видавця, автора збірки байок "Малороссийские приказки", комедії "Не в свои сани не садись", роману "Чайковський", низки оповідань, багатьох пісень та романсів (зокрема "Українська мелодія", "Очи черные"). Брав активну участь в організації викупу Т. Шевченка з кріпацтва, допомагав у виданні "Кобразя". Видав альманах "Ластівка".
«Давно хтось сказав, що українською мовою можна писати лише саме кумедне, смішне... Досить прочитати історію Малоросії, придивитися до характерів її героїв, прислухатися до її пісень, де ремство душі виливається в таких жалібних звуках, як пісня степової чайки, як стогін матері над могилою сина, і ви думаєте: невже народ з таким залізним характером, з такими глибокими почуттями може лише сміятися?» (Є.Гребінка)
Розгорнути
Народився Іван Пулюй
(1845, с. Гриймалів Тернопільська область – 1918) – видатний український фізик і електротехнік, організатор науки, громадський діяч. Автор праць з катодного випромінювання та катодних Х-променів, які відкрив за 3 роки до Рентгена. Першим у світі зробив «рентгенівський» знімок скелета.
Розгорнути
Народився Валер'ян Підмогильний
(1901—1937) — український письменник і перекладач. Автор роману «Місто».
«Найгірша помилка — уважати неминуче за доцільне». (Валер»ян Підмогильний)
Розгорнути
Народився Василь Литвиненко
(1899, м. Саратов, Росія - 1966) - український балетмейстр і співак. Постановник  першого українського балету ("Пан Каньовський").
Розгорнути
Юхима зимового
Лютневі прикмети - хурделиці та замети
Розгорнути

Новини Дивитися всі