chrome firefox opera safari iexplorer

Психологи з'ясували, коли найлегше відмовитися від паління

19 червня 2012 о 16:14

Психологи стверджують, що найкраще кидати палити під час відпустки, повідомляє СТБ.

По-перше, поруч не буде всюдисущих колег, які звикли обговорювати в курилці останні плітки.

По-друге, у відпустці з'являється безліч можливостей зайнятися активним відпочинком, а значить — нудьгувати і курити буде ніколи.

Головне — проводити відпустку не лежачи на пляжі, а постійно рухаючись. Підійдуть походи в гори, дайвінг, сплав по річці.

До того ж, фізичні навантаження в якійсь мірі компенсують звичну потребу організму в нікотині.

Також заняття спортом значно знижують рівень стресу, в який потрапляє людина, яка прагне кинути палити.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі