chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Львові відбудеться великий парад на підтримку збірної України

15 червня 2012 о 09:09

Сьогодні в центрі Львова відбудеться великий парад на підтримку збірної України.

Про це повідомили УНІАН у медіа-центрі «Львів 2012».

«Враховуючи, що наша національна збірна буде мати наступну гру, ми у Львові об 11.45 розпочинаємо великий парад на площі Міцкевича і запрошуємо усіх долучитися. Ми хочемо таким чином підтримати свою збірну, щоб вона нас знову потішила добрим результатом», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, він планує переглядати матч разом із львів’янами у фан-зоні.

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути