chrome firefox opera safari iexplorer

Столичні таксисти перед Євро-2012 підняли ціни

07 червня 2012 о 09:38

Столичні таксисти у зв'язку з проведенням футбольного чемпіонату Євро-2012 підняли ціни на проїзд приблизно на 15 гривень, розповідають жителі Києва.

За словами самих перевізників, подорожчання пов'язане з Євро-2012, а фахівці переконують, що ціни підняли лише нелегали, пише «Сегодня». «Легальні служби таксі працюють за старими тарифами, а от нелегали, яких близько 95% від загальної кількості служб, дійсно підвищили тарифи.

Стрибок пов'язаний з бажанням колл-центрів заробити на відсотках від перевезень під час Євро, але ніяк не з витратами на легалізацію цього бізнесу», — сказав глава Української таксомоторної асоціації і член комісії КМДА щодо врегулювання ринку таксі Києва Анатолій Галазюк.

Нагадаємо, нещодавно Управління по боротьбі з економічною злочинністю відключило найпотужніший сервер нелегальних таксистів, куди приходило 90% замовлень з усього міста. Відтоді викликати машину стало значно складніше.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути

Новини Дивитися всі