Сто тисяч фанатів залишили по собі 170 тонн мотлоху. Найгірша ситуація була поблизу консерваторії, де розміщено вхід на фан-зону, йдеться в сюжеті ТСН.
Із пляшками до фан-зони не пускають, тому їх залишають біля входу. За великого скупчення народу кількість пляшок під фан-зоною стає неймовірно великою.
«До закінчення матчу основна робота проводиться тільки по зачищенню мусорних баків, тому що підмітати неможливо. Основна маса взяла пакети – і пішла міняти баки переповнені», — розповів керівник бригади прибиральників Олександр Дудченко. «Якось воно негарно – оце все сміття. У нас теж буває брудно після футболу, але щоби так – ніколи. Ми не дозволяємо собі кинути пляшку на асфальт у центрі Стокгольма», — коментують бруд уболівальники зі Швеції.
На тонни сміття в районі Бессарабки — одна бригада жінок. Але двірники до ранку центр справді розчищають. Після розлитого пива асфальт на Хрещатику трохи липне. Якби давали мило, кажуть робітники, помили б із ним. Але й так загалом-то непогано виходить.