chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці з'явилися нові казкові мешканці

05 червня 2012 о 12:40

На «Лісовій галявині» біля кінотеатру «Росія» з`явилися нові мешканці — сороканіжка-пісочниця і кумедний чудика у вигляді комфортного «крісла» для цілої компанії малюків.

Як повідомили УНІАН в прес-службі соціального центру «Перспектива», ці скульптурні композиції були встановлені в День захисту дітей.

Скульптурні композиції виконав київський архітектор Костянтин Скритуцький, відомий оригінальними скульптурами на Пейзажній алеї та в центрі міста.

«Лісова галявина» була створена біля кінотеатру рік тому за ініціативи голови правління соціального центру «Перспектива» Геннадія Виходцева. Цього разу він подарував дітлашні нових жителів Лісової галявини.

Дітей, які зібралися на свято, розважали творчі колективи району та волонтери. Кожен малюк міг продемонструвати свою винахідливість та кмітливість, взявши участь у різноманітних конкурсах. Для маленьких художників був організований творчий конкурс малюнку на асфальті. Усі, хто взяв участь у конкурсах, які цього дня проходили під час свята, отримали подарунки від організаторів.

«Мені дуже приємно, що Лісова галявина стала справжнім культурним центром для жителів масиву. Діти – це наше майбутнє, і саме заради них ми сьогодні живемо й працюємо. Кожен із них потребує нашої постійної турботи та опіки. Дорослі мають створити умови для розвитку кожної дитини. Ми в соціальному центрі „Перспектива“ знаємо, що перспектива має бути у кожного, саме тому започаткували низку програм, спрямованих на розвиток, навчання та виховання наших дітей», – сказав Г. Виходцев.

Довідка УНІАН. Громадська організація "Соціальний центр «Перспектива» створена для підтримки соціальних ініціатив мешканців Лісового масиву Деснянського району Києва.

За період своєї діяльності активісти соціального центру разом із місцевими жителями реалізували низку проектів на території мікрорайону: благоустрій дитячих і спортивних майданчиків, збирання благодійної допомоги –  акція «Наше тепло – ветеранам», встановлення «Перспективної ялинки» біля кінотеатру «Росія», конкурси «Мій найкращий вчитель», «Вихідці з Лісового», «Лісова галявина» тощо.

Соціальний центр «Перспектива» очолює Геннадій Виходцев, який народився та виріс на Лісовому масиві.

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі