chrome firefox opera safari iexplorer

Бджолине дзижчання лікує від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем

16 липня 2012 о 09:46

Донецький пасічник Анатолій Цопа лікує людей — бджолиним дзижчанням. Для підсилення ефекту гудіння рою — чоловік створив спеціальну конструкцію – акустичну барокамеру. Оздоровчі вібрації, десятків тисяч комах, вважає бджоляр, здатні порятувати від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

На відміну від звичайних пасік, на цій – мед не збирають. Бо джоли тут — лікують своїм дзижчанням. І що голосніше вони гудуть, то краще для пацієнтів, каже власник пасіки. Послухати оздоровчі мелодії щодня приїздять по кількадесят хворих.

Метод вуликотерапії — не новий. Але донецький пасічник уперше посилив лікувальний звуковий ефект у сотні разів — за допомогою акустичної барокамери. До того ж, зібрав там рекордну кількість бджіл — понад 70 кілограмів.

Юлія Божко, 5 канал: «Лікувальна мелодія лунає знизу. Тут під барокамерою встановлено три вулики. В кожному щонайменше 50 тисяч бджіл. Людину від них розділяє дерев’яне перекриття з липи у 12 міліметрів завтовшки».

Усередині барокамери людина відчуває кожне коливання рою. Пасічник каже — бджоли діагностують хворобу і підбирають такі частоти, що можуть вплинути на недужі органи.

Медики вже оцінили цей метод. І планують використати його як альтернативу магнітно-резонансної терапії.

Лікування в бджолиних барокамерах — безкоштовне. Щоправда, триває лише в теплу пору року. Узимку — бджоли відпочиватимуть у вуликах.

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути