chrome firefox opera safari iexplorer

Владі готують «хакерську помсту» за мовний закон?

06 липня 2012 о 15:10

Українське відділення міжнародної хакерського угруповання Anonymous має намір помститися за ухвалення скандального «мовного» закону Ківалова-Колесніченко новими хакерських атаками на сайти української влади.

Про це йдеться у відео-зверненні організації, розміщеному на сервісі YouTube.

«Ми підтримуємо цей протест і зробимо все можливе, що від нас потрібно. Ми організуємо нові „DDoS-атаки“ на президентські, міністерські сайти, а також на сайти Верховної Ради України. Заспамимо разом всі їх блоги і форуми», — наголошується в зверненні .

Також Anonymous закликали народ України до підтримки своєї акції протесту.

«Від нашого спільного рішення залежить майбутнє цілої держави. Обєднаємося і припинимо безлад, що відбувається», — закликають автори звернення.

«Ми не повинні боятися влади, влада — повинна боятися нас, поважати свій народ, якому несуть службу, чиї інтереси представляють і захищають, як закордоном так і всередині держави», — йдеться у зверненні.

10 серпня

Інші дати
Народився Леонтій Похилевич
(1816, с.Горошків, Київська область  – 1893)український краєзнавець. Автор книг «Сказання про населені місцевості Київської губернії», «Уезды Киевкий и Радомышльский. Статистические и истрические заметки о всех населенных местностях в этих уездах и с подробными картами их».
Розгорнути
Народився Михайло Зощенко
(1895, м.Полтава – 1958) – радянський письменник-новеліст. Автор «Гумористичних оповідань», «Тяжкі часи», «Про що співав соловей» та інших повістей і оповідань.
«Переляканий письменник — це вже втрата кваліфікації» (Михайло Зощенко)
Розгорнути