chrome firefox opera safari iexplorer

Якість води кримських курортів не погіршилася через повінь на Кубані

23 липня 2012 о 09:30

За словами Голови Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища Дмитра Татарова, повінь в Краснодарському краї (Російська Федерація) не вплинула на стан води біля берегів Криму. Про це УНН повідомили в Курортно-інформаційному центрі.

Глава відомства уточнив, що Інститут біології південних морів ім. О.О.Ковалевського Національної академії наук України протягом ряду років веде постійний біологічний моніторинг в декількох точках прибережної зони.

«На сьогодні жодних відхилень від норми не спостерігається. За даними екологічних моніторингових спостережень якість морської води також не змінилося. Характер течій, напрямок вітру останніх тижнів говорить про те, що таке забруднення малоймовірне», — підкреслив Дмитро Татарів.

Нагадаємо, в ніч на 7 липня у Краснодарському краї (Росія) розпочалась сильна повінь, яка призвела до людських жертв. Найбільше від стихії постраждали Кримськ, Геленджик і Новоросійськ. У регіоні були порушені системи енерго-, газо-і водопостачання, автомобільний і залізничний рух.

Розділи: Довкілля

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі