chrome firefox opera safari iexplorer

Дерева в центрі міста можуть зникати безслідно (ФОТО)

07 серпня 2012 о 13:09

Державна екологічна інспекція не побачила факту знищення вікових кленів в Маріїнському парку.

«Як виявилося в центральному парку столиці вікові клени можуть зникнути безслідно, і ніхто не зверне на це увагу. Страшно уявити, що відбувається у більш віддалених районах Києва», — заявив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександр Бригинець.

Нагадаємо, нещодавно О. Бригинець виявив факт знищення вікових кленів в Маріїнському парку, у зв’язку з чим зробив відповідний запит до екологічної прокуратури. Екологічна інспекція надала відповідь, що перевірку здійснено з виїздом на місце події, і «за вказаною адресою знищення зелених насаджень не виявила».

«Я на власні очі бачив зрізані дерева і зробив фото, з яких очевидно, що зелені насадження знищені. Тому мені не зрозуміло, як інспекція могла не помітити цей факт. Виходить, що екологічні чиновники, або не професіонали, або покривають вандалів, а значить в парку можна безслідно знищити дерева і не бути покараним», — обурений О. Бригинець.

 

Розділи: Довкілля

19 лютого

Інші дати
Клим Чурюмов
1937 – легендарний український астроном, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовнікова.
Розгорнути
Народився Костянтин Ушинський
(1824, м.Тула, Росія - 1870), визначний російський педагог українського походження, один з засновників педагогічної науки в Росії.
«Народ без народності - тіло без душі» (Костянтин Ушинський)
Розгорнути
Народилась Катерина Скаржинська
(1853, м. Лубни Полтавської обл. - 1932) - українська поміщиця, меценатка, фундаторка першого приватного краєзнавчого музею, народної школи, бібліотеки, аматорського українського театру. її коштами на Лубенщині проводилися археологічні розкопки.
Розгорнути
Народилася Марфа Паторжинська-Снага
(1899-1981), українська піаністка і педагог, заслужений діяч мистецтв України. Дружина Івана Паторжинського.
Розгорнути

Новини Дивитися всі