chrome firefox opera safari iexplorer

Гімн України перед матчем Україна-Чехія виконає «Піккардійська терція»

15 серпня 2012 о 14:12

Сьогодні, 15 серпня, вокальна формація «Піккардійська терція» виконає Гімн України перед товариським матчем між національними збірними України та Чехії, який відбудеться на стадіоні «Арена Львів».

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі «Піккардійської терції».

Учасник «ПіккардійськоЇ терції» Ярослав Нудик зазначив, що публічне виконання гімну – висока місія для гурту.

«Ми – патріоти України, і до виконання Гімну підходимо з особливим трепетом. Федерація футболу України неодноразово запрошувала нас співати національний Гімн перед матчами нашої збірної. Для нас – це велика честь. Тим паче, що українські футболісти вважають нас для себе фартовими».

«Піккардійську терцію» для нашої національної збірної вважають фартовою. Після патріотичного заряду від «Терції» наші футболісти перемагали у матчах зі збірними Польщі, Білорусі, Вірменії.

Лише одного разу «піккардійці» не підтвердили своєї фартовості для національної збірної – 2007 року у грі з італійцями наша команда поступилася суперниками з рахунком 1:2.

Загалом, честь виконувати Гімн «Ще не вмерла України» перед футбольними матчами випадала «піккардійцям» уже близько десяти разів.

Цікаво, що й самі «піккардійці» – палкі футбольні вболівальники. Найзатятіші з них – Ярослав Нудик та Володимир Якимець. Найбільше вболівають за національну збірну та львівські «Карпати». Голосисті чоловіки не втрачають нагоди відвідати черговий футбольний матч. А під час Євро-2012 навіть робили в колективі символічні ставки на переможців.

Виконання Гімну України перед матчем Україна-Чехія 15 серпня у Львові стане для «Піккардійської терції» ще й свого роду розрядкою. Адже цими днями артисти зосереджені виключно на підготовці до власного 20-річчя.

Поважний ювілей «піккардійці» святкуватимуть гучно і масштабно: 24 вересня – на сцені Львівської опери, 29 вересня – у столичному Палаці «Україна».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...