chrome firefox opera safari iexplorer

У столичних школах введуть нові навчальні предмети

28 серпня 2012 о 10:26

У київських школах для учнів 6-8-х класів введуть новий предмет Естетичне виховання та впровадять факультатив, на якому фахівці навчатимуть дітей зберігати тепло.

Як повідомляв Кореспондент.net у КМДА, про пілотний проект із впровадження уроку Про теплопостачання і теплозбереження для майбутнього споживача розповів журналістам начальник ГУ енергетики, енергозбереження та енергоефективності КМДА В'ячеслав Лісовик.

За словами Лісовика, головною метою факультативного уроку є виховання відповідальності та свідомості в майбутньому споживачі теплової енергії.

«Слухачі факультативу самостійно зможуть провести нескладні енергоаудити шкіл. Результат проекту — визначити школу-переможницю і впровадити в ній проектні пропозиції учнів», — сказав Лісовик.

Крім того, Як пише газета Сегодня, у київських школах буде впроваджуватися дистанційне навчання і предмет — Естетичне виховання.

Як пише газета, з цього року в 16-ти школах Києва впроваджують дистанційне навчання. Якщо школярі за станом здоров'я не можуть відвідувати уроки, вони будуть отримувати завдання інтернетом.

У Головному управлінні освіти зазначають, що в навчальних закладах буде Wi-Fi з фільтрацією.

«Зараз ми це питання вирішуємо. На деякі сайти дітей просто не пустять», — зазначили у відомстві.

Крім того, раніше експериментальний урок Естетичне виховання тепер стане обов'язковим майже у всіх столичних школах.

"У школах № № 5, 318, 177 такий урок з'явився ще в минулому році, а в інших його тільки будуть вводити. Тут школярі дізнаються, як себе правильно поводити в різних ситуаціях, вивчать правила етикету, зможуть розкрити свої таланти, наприклад, схильність до малювання, співу ", — сказали газеті в гуманітарній комісії Київради.

Деякі батьки не задоволені впровадженням нових предметів, пише видання.

«У нас син іде в перший клас у школу № 245, де теж буде Естетика. Учитель вже сказала, що тут будуть вчити хлопчиків бути хлопчиками, і заборонила носити довге волосся та вузькі джинси, які зараз дуже модні», — сказала мама першокласника однієї зі шкіл.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути