chrome firefox opera safari iexplorer

Львів запрошує на каву

28 вересня 2012 о 12:21

28-30 вересня у Львові відбудеться VI Міське свято кави – «На каву до Львова».

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, родзинкою Фестивалю кави буде те, що цього року відвідувачам свята запропонують скуштувати рекордну для таких заходів кількість сортів кави від усіх найкращих кав’ярень Львова.

«Найкращі кав’ярні міста запропонують найсмачніші сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові коктейлі та солодощі до кави, особливості рецептів яких традиційно для Львова не розголошують, щоб зберегти фірмовість. Під час свята кав’ярні облаштовують міні-версії своїх закладів просто на Кавовому ярмарку у центрі міста – на площі Ринок», — повідомили УНІАН організатори кавового свята у Львові компанія «Дік-Арт».

Також під час свята біля міської Ратуші буде встановлено «Кавову пошту», де усі гості свята зможуть відправити ексклюзивні кавові листівки зі Львова у будь-яку точку планети.

„Інтригуючим моментом свята стане прибуття кавових Короля та Королеви, які вирушать у тур в пошуках найгостиннішої кав’ярні із найсмачнішою кавою. Здивують і цьогорічні дизайнерські костюми та кортеж королівських персон”, — зазначається у повідомленні.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...