chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві затвердили 200 безкоштовних велостоянок, які будуть створені цієї осені

25 вересня 2012 о 10:10

У Києві затвердили перелік 200 безкоштовних велостоянок, які будуть створені цієї осені, йдеться у розпорядженні, підписаному головою КМДА Олександром Поповим.

Зокрема, КП Київтранспарксервіс зобов'язаний створити 10 велопарковок біля Музею національної архітектури та побуту України на вулиці Академіка Заболотного, біля станцій метро Позняки та Харківська, на площі біля Палацу спорту і біля входу в Національний ботанічний сад імені Гришка.

При цьому менші стоянки на шість місць створять біля Національної бібліотеки України імені Вернадського, на Оболонській набережній, біля Миколаївського костьолу, поряд з Водно-інформаційним центром і Національною парламентською бібліотекою, біля естради в Маріїнському парку, на площі Слави (біля центрального входу в парк і біля туалету), поруч з музейним комплексом Мистецький арсенал і пам'ятником жертвам Голодомору, на Русанівській набережній, на Поштовій площі, у парку Володимирська гірка, у сквері на Контрактовій площі, біля Національного заповідника Софія Київська, в парку Золоті Ворота, біля Національної опери України , поруч з Будинком архітектора і Національним науково-природничим музеєм, біля Олександрівського костьолу, біля входу в Київський зоопарк і на Михайлівській площі.

Варто зазначити, що зовнішній вигляд паркінгів буде затверджено з Асоціацією велосипедистів Києва та столичною ДАІ. Крім того, міська влада розробляє 17 велосипедних доріжок на основних магістралях, а також велосипедні траси у парках і скверах. Примітно, що на всіх вулицях, які ще будуються або ремонтуються, будуть зроблені нові велосипедні смуги.

Як повідомлялося в минулому році, в Києві може з'явитися система велосипедного обміну.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути