chrome firefox opera safari iexplorer

У Табачника умили руки від училища, де третій місяць немає світла

17 вересня 2012 о 09:04

Київське профучилище будівництва, що на вулиці Бастіонній, 9 третій місяць залишається без світла у зв'язку з тим, що видатки для таких закладів освіти становлять лише 15-20% від потреби.

Про це повідомили у Міністерстві освіти у відповідь на запит «Української правди. Київ».

У Міносвіти, яке фінансує училище, відзначили, що станом на 1 вересня цей навчальний заклад профінансовано «в межах лімітів, затверджених на січень-вересень, в обсязі 312 тисяч 660 гривень».

«Проте, видатки, передбачені (бюджетом) професійно-технічним навчальним закладам на оплату комунальних послуг та енергоносії, становлять 15-20 відсотків від реальної потреби», — йдеться у відповіді.

У Міносвіти відзначили, що неодноразово зверталися до Міністерства фінансів з проханням внести зміни в бюджет і збільшити видатки на ці цілі, однак «при затвердженні змін до бюджету ці пропозиції не підтримали».

«При врахуванні Міністерством фінансів пропозиції Міносвіти борги будуть повністю ліквідовані», — відзначили в Міносвіти, однак не уточнили коли училищу повернуть світло, і як до того часу мають навчатися студенти.

Водночас у Міністерстві заявили, що на даний час проводиться службове розслідування, за результатами якого винних посадовців обіцяють притягнути до відповідальності.

Як повідомлялося раніше, Київське регіональне вище профучилище будівництва, що на вулиці Бастіонній, 9, попри початок навчального року не може навчати студентів – у будівлях тертій місяць немає світла.

У «Київенерго» пояснили, що відключили світло за борги.

За словами керівництва навчального закладу, училище фінансується напряму з Міносвіти, однак необхідного для погашення боргів фінансування вони не отримали.

Розділи: Суспільство

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути