chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні встановили лавку, довжина якої 213 метрів. ФОТО

17 вересня 2012 о 17:11

У Хмельницькій області в місті Славута були встановлені відразу два рекорди України — найдовша лавка і вишитий міський прапор, повідомляє місцеве видання.

Зокрема, довжина найбільш місткої лавочки склала 213 м 12 см, на якій одразу змогли сісти 1000 учнів школи. Раніше титул найбільшої лавки України мало творіння в Дніпропетровську. Але при цьому перше місце в світі займає лавка в Болгарії, довжина якої — 1 км 111 метрів.

Водночас, міський прапор вишивали відразу 12 тисяч мешканців і гостей. Він розмістився на полотні розміром два на три метри. Варто зазначити, що кожен учасник такої події отримав пам'ятний сертифікат і «вишив» своє ім'я в історії міста.

Як повідомлялося 24 серпня, Об'єднана опозиція розгорнула найбільший в Україні державний прапор.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі