chrome firefox opera safari iexplorer

Вже завтра науковці NASA обіцяють кінець світу

20 вересня 2012 о 17:11

Вчені NASA стверджують, що 21 вересня 2012 настане кінець світу через аномальну погоду.

Такі невеселі прогнози вчені дають у праці «Загрози космічної погоди: соціальні і економічні наслідки».

Як прогнозують у NASA, завтра на Сонці станеться серія спалахів. Через це зірка викине величезну кількість газів, які розпалять космічну атмосферу. Це стане причиною геомагнітних потрясінь і бурь.

Завтра у центрі космічних досліджень у місті Х'юстон очікують на спеціальне повідомлення з супутника, яке попередить про небезпеку.

Проте автори наукової роботи вважають, що боротьба марна, адже геомагнітна буря почнеться за кілька хвилин після повідомлення.

Як стверджують у NASA, люди побачать явище схоже на полярне сяйво, але яскравіше.

Згодом вийдуть з ладу трансформатори і всі енергосистеми. Внаслідок чого сотні мільйонів жителів планети залишаться без світла.

Науковці кажуть, що внаслідок цього ніхто не загине, але наслідки стануть катастрофою. Тому протягом наступних місяців люди помиратимуть мільйонами.

Згідно з прогнозами, перестануть функціонувати водо-, нафто- і газопроводи, зупиняться системи життєзабезпечення у лікарнях, вийдуть з ладу системи зберігання продуктів.

Фахівці кажуть, що швидко відновити електрику не вийде, адже, заводи, на яких можна буде зробити нові трансформатори, не будуть працювати. На відновлення піде не один рік.

Подібна магнітна буря була у 1859 році, але тоді людство так не залежало від електрики.

До слова, науковці США, Іспанії та Польщі прогнозують кінець світу приблизно через 5 мільярдів років.

21 грудня

Інші дати
Народився Тимко Падура
(1801, м. Еллінці, Вінницька область - 1871) – поет, представник української школи в польській літературі, композитор. Автор збірки поезії «Ukrainky Tymka Padury».
Розгорнути
Народився Володимир Іконников
(1841, м.Київ – 1923) – український історик та педагог. Один із засновників товариства Нестора Літописця. Науковий доробок вченого становить понад 700 праць з історії, джерелознавства та археографії.
Розгорнути