chrome firefox opera safari iexplorer

До нових велопарковок у Києві неможливо доїхати?

04 жовтня 2012 о 10:20

«Встановлення велопарковок у Києві є правильним, але недостатнім кроком. Створення дорожньої велосипедної інфраструктури має випереджувати встановлення велосипедних стоянок. До того часу, доки до велопарковки неможливо доїхати на велосипеді, вона, скоріш за все, буде стояти порожня», — так прокоментувала встановлення велопарковок у столиці Ірина Бондаренко, координаторка Асоціації велосипедистів Києва.

За її словами, дійсно, Асоціація на прохання Київської міської державної адміністрації затвердила місця розміщення велопарковок та їхню форму, але, як і раніше, наголошує: у першу чергу потрібні не велопарковки.

Місту потрібна комплексна програма велосипедного розвитку Києва: проведення дослідження, що потрібно велосипедисту, визначення популярних маршрутів, врахування руху велосипедистів на нових розв"язках та дорогах, розробка порічного плану розвитку велотранспорту, — потрібне системне бачення і чітке його впровадження.

«На жаль, ця робота зараз навіть не розпочата. Міська адміністрація вчинила вірно, проконсультувавшись з велосипедистами щодо форми велопарковок та місць, але не можна обмежуватися тільки цим кроком», — заявила представник Асоціації велосипедистів Києва.

Як повідомлялося, за інформацією КМДА, у деяких районах, а також у центрі Києва вчора було відкрито нові велопарковки, розраховані на шість та 10 місць. Зокрема, парковки з'явилися на Русанівській набережній (на шість місць), біля станцій метро Позняки та Харківська (на 10 місць кожна). В центрі з'явилися дві нові велостоянки — на вулиці Володимирській, 50 та вулиці Хрещатик, 36.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути