chrome firefox opera safari iexplorer

На «вертодромі Януковича» за 200 мільйонів провели модний показ

05 жовтня 2012 о 12:03

На «вертодромі Януковича» просто неба відбувся модний показ одягу дизайнера і дружини бізнесмена Олени Мігдісової.

Цей вертодром кияни пов'язують із бажанням Президента літати на роботу замість їздити.

Нагадаємо, вертолітний майданчик на парковій Алеї здали в експлуатацію на початку червня. Вартість його будівництва становить близько 200 мільйонів гривень.

Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі