chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві пройде чарівний вечір української пісні та творчості

12 жовтня 2012 о 09:03

У п'ятницю, 12 жовтня 2012 року, о 19.00 годині відбудеться благодійний концерт «Музика твоєї душі» за участі молодих співаків і бандуристів, які готові ділитися любов’ю до людей та української культури з усім білим світом!

Їх мелодія торкається струн душі кожного, хто порине у незабутній світ української музики та пісні. Також цього вечора на Вас чекають посмішки, гарний настрій та натхнення, обіцяють організатори.

Зірковий гурт «Шпилясті Кобзарі», що був фіналістом шоу «Україна має талант». Гратимуть «українське ретро по-новому», виконають старі добрі народні пісні на зовсім неочікуваний манер.

Ярослав Джусь став відомим завдяки телевізійному шоу “Україна має талант”: талановитий хлопець виконує на бандурі сучасні та світові хіти, українські й іноземні, а також на слух підбирає будь-які мелодії практично на льоту. Крім того, Ярослав грає на фортепіано, акордеоні, сопілці, дримбі та кобзі.

Також на концерті очікується присутність Оксани Караванської — одного із найкреативніших дизайнерів України.

Приходьте насолодитися усіма барвами української музики та зробити свій вклад в розвиток нашого спільного майбутнього – дітей.

Концерт відбудеться в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 19 (біля Києво-Печерської лаври)

Всі вилучені кошти з цього концерту будуть передані на облаштування дитячого будинку «Оберіг» у Богуславі, Київська область.

Організатори концерту: Молодіжний проект «Upgrade», команда «Третє покоління»

Партнерами проекту виступають: Платформа, Києво-Могилянська бізнес-школа, Благодійний Фонд «Благомай», Радіо «Ера».

«Рідна країна»

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі