chrome firefox opera safari iexplorer

30-річний львів’янин потягнув зубами 20-тонний трамвай

08 листопада 2012 о 19:01

30-річний львів’янин Олег Скавиш, який працює лікарем-педіатром Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, встановив силовий рекорд — потягнув зубами майже 20-тонний трамвай.

Транспортний засіб зрушив з місця на 6 метрів 38 сантиметрів. Такий подвиг занесли до Книги рекордів України, пише Високий замок.

Олег Скавиш не використовував жодних допоміжних спортивних методів та опор, потягнув трамвай лише зубами. До трамвайного вагона був прикріплений ланцюг, а на його кінці — шкіра, щоб було зручно прикусити зубами.

“До свого першого рекорду тренувався кілька місяців, — розповів рекордсмен “Леополісу”. — Тягав машини марки “ЗІЛ”, вагони потягів та пароплави. Переміщенням важких речей зубами захоплююся два роки. Вдома тягаю гирі та штангу. Вирішив спробувати свої сили у давніх циркових силових номерах. У дитинстві мені подобалося в цирку спостерігати за тим, як артисти тягають важкі речі. Не вірив, що можу повторити такий подвиг. Наступного року планую потягнути зубами корабель по воді, подав заявку у Національне агентство рекордів України”.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути