chrome firefox opera safari iexplorer

90% українців готові йти на додаткову роботу

09 листопада 2012 о 12:51

Понад 90% українців готові на додаткову роботу заради збільшення доходів, а в кожного четвертого працівника вже є джерело додаткового заробітку, свідчать дані дослідження Work.ua.

«Найчастіше головним чинником для пошуку додаткової роботи є незадоволеність заробітною платою на основному місці роботи. Крім того, додаткова робота дає можливість здобувати нові навички, реалізовувати свої здібності і знання, які не використовуються на основній роботі, розширювати професійні зв'язки та кругозір», — говорять експерти.

Причому Work.ua з'ясував, що кількість людей, у яких є додатковий дохід, постійно зростає, а інші перебувають у його пошуку. Згідно з опитуванням користувачів сайту, додатковий заробіток є у 28% українців, із них лише в 11,5% він регулярний.

респондентів не мають додаткового доходу, але перебувають у його пошуку, і лише 5,6% не мають потреби в ньому.

«Існує два основних способи поєднання декількох робіт. Перший спосіб — це додаткова робота за фахом. Другий спосіб полягає в тому, щоб перетворити на джерело доходу своє хобі», — зазначають кадровики.

Експерти нагадують і про те, що найчастіше працівникам складно суміщати роботу. Претендентам нагадують, що часом роботодавці сприймають бажання співробітника мати ще одну роботу як конфлікт інтересів або зраду компанії.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути