chrome firefox opera safari iexplorer

Колектив «Сяйва» змушують сплатити борги КМДА

15 листопада 2012 о 15:31

Суд апеляційної інстанції зобов’язав колектив книгарні «Сяйво» сплатити борги за спожиту електроенергію, що виникли у ТОВ «Книгарня «Сяйво» перед ПАТ «Київенерго» в період з 2010 по 2012 р., коли приміщенням фактично володіли рейдери, які його захопили, а пізніше — київська адміністрація.

Про це повідомив народний депутат України Олександр Бригинець.

«Мало того, що влада забрала у колективу магазин, то їх ще й змушують сплатити борги за електроенергію, які накопичила сама КМДА. А все тому, що колектив не розірвав угоду з «Київенерго», сподіваючись на швидке повернення в своє законне приміщення. Добре, що колектив ще не зобов’язали оплатити обіди охоронців, яких використовували для захоплення магазину», — наголосив О. Бригинець.

Депутат нагадав, що рейдерське захоплення книгарні «Сяйво» відбулося у 2010 році. За два з половиною роки у заблокованому металевими щитами приміщенні книгарн і, безумовно, використовувалась електроенергія, оплату якої тепер вимагають від трудового колективу.

Крім того, за інформацією колективу, під час блокади з приміщення книгарні зникло майно, в тому числі й приватне майно працівників книгарні та книжкова продукція українських видавництв на загальну суму понад 5 млн. гривень.

«Тепер за комфорт крадіїв та розбійників, мають розрахуватись книгарі, позбавлені права на працю. Позиція суду дивна, очевидно, що приміщенням в останні два з половиною роки розпоряджався не колектив, але вердикт змушує саме колектив розрахуватися з боргами. Дива та й годі!», — заявив О. Бригинець.

Нагадаємо, книгарню «Сяйво» закрили 8 лютого 2010 року. Шевченківська РДА продала приміщення ТОВ «Абріль-студіо». Тоді в магазин з’явилися представники нових власників, заварили вікна залізними щитами, а вхід кілька місяців був перегороджений вантажівками. 9 листопада 2011 року на місці книгарні «Сяйво» відкрили новий муніципальний магазин – «Сяйво книги».

Розділи: Суспільство

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі