chrome firefox opera safari iexplorer

Помер відомий український художник Валерій Бондар

01 листопада 2012 о 16:13

У Харкові в своїй квартирі помер відомий український художник Валерій Бондар. Тіло виявили 31 жовтня близько 15 години дня. За попередніми даними, митець помер уві сні. Останні роки він мав проблеми зі здоров`ям.

Валерію Євгеновичу було 56 років. Більше 20-ти з них пов´язано з Харківським літературним музеєм, у якому Бондар працював.

Художник брав участь у оформленні експозицій, у музеї проходили його виставки.
Валерій Бондар був особисто знайомий з багатьма українськими письменниками. Його роботи використані в якості ілюстрацій першої поетичної збірки Сергія Жадана «Цитатник».

Митець брав активну та безпосередню участь у виготовленні та встановленні в Харкові пам´ятного знаку воїнам УПА, зведеного в жовтні 1992 року. Роботи Бондаря як яскравого представника українського модерну відомі в Україні та за її межами.

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі