chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні на Майдані виступлять «ДДТ» і «Друга ріка»

31 грудня 2012 о 09:30

31 грудня о 21.00 на головній площі країни розпочнеться грандіозне святкове дійство з нагоди зустрічі Нового 2013 року – концерт «Ніч на Майдані».

Про це повідомляє Українська правда. Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

У новорічну ніч на Майдані Незалежності киян та гостей столиці вітатимуть гурти «ТІК», «Друга ріка», «Брати Карамазови», а також «ДДТ». Вестимуть концерт Максим Неліпа та Микита Добринін.

Крім того, транслюватимуть святкове дійство на телеканалах ТРК «Київ» та «М1».

Традиційно із боєм курантів відбудеться святковий феєрверк. Триватиме головна вечірка країни до 2 ночі 1 січня.

30 січня

Інші дати
Всеволод Нестайко
(1930 – 2014) – класик сучасної української дитячої літератури. 1979 р. трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити.» Всеволод Нестайко
Розгорнути
Оксана Мешко
(1905 - 1991) –  український біолог, правозахисник. Член-засновник Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Володимир Антонович
1834 – 1908рр. Володимир Антонович (Вінницька обл.) – видатний український історик, археолог, етнограф. Створив київську школу істориків-українознавців в особі своїх учнів (Д. Багалій, М. Грушевський та ін.). «Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними». (Володимир Антонович)
«Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними» (Володимир Антонович)
Розгорнути

Новини Дивитися всі