chrome firefox opera safari iexplorer

Через проблеми «АероСвіту» постраждали вже понад 300 українців

09 січня 2013 о 13:30

Більше 300 громадян України, які були змушені затриматися в різних країнах через скасування рейсів в Україну авіакомпанії «АероСвіт», повернулися на батьківщину.

Про це на брифінгу повідомив заступник директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Василь Зварич, передають «Українські новини».

«Станом на сьогодні понад 300 громадян України, які не змогли вчасно вилетіти з В´єтнаму, Ізраїлю, Угорщини, Швеції та інших країн, зусиллями МЗС і дипустанов були успішно повернені на батьківщину», — повідомив він.

Крім того, Зварич зазначив, що кілька десятків українців залишаються в аеропортах Данії, Польщі, Ізраїлю та Швеції.

Він підкреслив, що МЗС і закордонні диппредставництва вживають заходів щодо вирішення цього питання.

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям враховувати ситуацію навколо компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх поїздок закордон.

“У міністерстві уважно відслідковують ситуацію, що складається з початку року навколо виконання компанією “Аеросвіт” своїх зобов’язань перед українцями – пасажирами міжнародних авіарейсів… МЗС рекомендує українцям враховувати ситуацію, що складається довкола компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх майбутніх поїздок за межі України”, — розповів В.Зварич, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що МЗС сподівається, що авіакомпанія у подальшому буде відповідально ставитися до реалізації власних зобов’язань перед пасажирами та вживатиме всіх необхідних заходів для припинення порушення їх прав та законних інтересів.

Розділи: Суспільство

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути