chrome firefox opera safari iexplorer

Хюндай пообіцяла, що її потяги більше не ламатимуться

16 січня 2013 о 09:00

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, таке рішення було ухвалене під час спеціальної наради віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, міністра інфраструктури Володимира Козака з керівництвом Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця») і представниками компанії Hyundai Rotem, яка відбулася на початку 2013 року.

Зокрема, Hyundai Rotem має власними силами і за свій рахунок забезпечити модернізацію дахів і покрівельного устаткування усіх електропоїздів, модернізацію перемикачів напруги, модернізацію обшивки головної частини потягів, модернізацію системи життєзабезпечення за рахунок використання акумуляторних батарей більшої ємності українського виробництва.

Крім того, Hyundai Rotem за свій рахунок забезпечить модернізацію гальмівної системи і мережі гальмівних трубопроводів, а також заміну пошкоджених віконних блоків і гальмівних колодок із застосуванням комплектів вітчизняного виробництва. При цьому, з початку січня поїзди ІнтерСіті+ супроводжуються експлуатаційними бригадами фахівців південнокорейської компанії.

Як повідомляв УНІАН, в травні 2012 року «Укрзалізниця» підписала з корейською Hyundai Rotem контракт на сервісне обслуговування 10 електропоїздів Hyundai. Згідно з контрактом, корейська компанія бере на обслуговування електропоїзди, і упродовж 5 років виконуватиме усі гарантійні зобов'язання із забезпечення якості ремонту і експлуатації. Крім того, Hyundai Rotem підготує українських фахівців, які зможуть самостійно обслуговувати і ремонтувати швидкісні поїзди Hyundai в Україні.

Нагадаємо, з настанням холодів почастішали затримки поїздів Hyundai у зв'язку з технічними несправностями. 20 грудня 2012 року компанія Hyundai вибачилася за незручності, яких зазнали українські пасажири під час користування швидкісними електропоїздами виробництва компанії Hyundai, і повідомила про початок робіт з ліквідації несправностей, які в першу чергу пов'язані зі складними зимовими погодними умовами.

25 грудня Президент України Віктор Янукович піддав критиці закупівлю поїздів Hyundai.

Розділи: Суспільство

15 серпня

Інші дати
Володимир Беклемішев
1861 –  російський та український скульптор, педагог, автор пам’ятників Т. Шевченку, П. Чайковскому та ін.
Розгорнути
Народився Григорій Ґалаґан
(1819, с.Сокиринці, Чернігівська область - 1888) — громадський діяч, українофіл, меценат, представник відомого козацько-старшинсько роду Ґалаґанів. У родовій садибі в Сокиринцях створив своєрідний центр українського культурно-господарського руху. Засновник Прилуцької чоловічої та жіночої гімназій, ремісничих училищ, колегії Павла Галагана у Києві, що стала одним із провідних навчальних закладів того часу.
“Пройдімося просторим садибним парком: його прикрашають альтанки, павільйони, мавзолеї, мости. Увійдімо в будинок: його зали заповнені старовинними предметами меблів, портретами, зброєю; вітрини переповнені фарфором, сріблом. …За всієї маси мистецьких скарбів, якими володіють Сокиринці, вони зберігаються, одначе, в ідеальному порядку. Будинок, парк, усі колекції, все має на собі відбиток турботливого — більше! любовного ставлення до старовини рідної й мистецької. От якби так зберігалося багато наших маєтків, що гинуть у глушині…”. (Георгій Лукомський про садибу Георгія Галагана в Сокиринцях)
Розгорнути