chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні — найдепресивніший день року

16 січня 2013 о 09:16

Учені з британського Університету Кардіффа визнали 16 січня найдепресивнішим днем у році, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ

Згідно «формулі щастя», яка була розроблена експертами, саме цього дня англійці та інші європейці відчують післяріздвяний та післясвятковий смуток, який наштовхне їх на думку про те, що найближчим часом їх чекає мало приємного. Серед головних причин поганого настрою експерти називають холодну погоду, борги, що накопичилися, і неоплачені рахунки, а також факт того, що до заробітної плати за січень залишається ще два тижні.

«Всі ці чинники і роблять 16 січня найсумнішим робочим днем у році», – упевнені учені. Вони відзначають, що люди, які люблять свою роботу, справляються з депресією набагато успішніше, ніж ті, хто працює без задоволення.

Дата «найсумнішого дня в році» була вперше визначена вченим Кліффом Арналлом. Математична формула нещастя, виведена ученим, складається з шести елементів: погода; борг; показник часу, що пройшов після Різдва; показник часу, що пройшов з моменту, коли людина дала собі новорічні обіцянки; низька мотивація, відчуття необхідності ухвалення негайних рішень.

Проте частина вченого світу стверджує, що формулі Кліффа Арналла немає місця в реальній науці.

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути