chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Софії Київської знову розгорівся скандал

20 лютого 2013 о 17:06

Вищий господарський суд скасував рішення і відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

«Вищий госпсуд все скасував і відправив на новий розгляд у самий низ — знову у Госпсуд Києва», — повідомив Пузанов.

За його словами, водночас Вищий госпсуд залишив у силі ухвалу, згідно з якою проведення будівельних робіт на вулиці Гончара заборонене до завершення судових розглядів.

Як повідомлялося, у кінці 2012 року Апеляційний господарський суд Києва залишив у силі рішення Господарського суду, тим самим підтвердивши визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Пузанов раніше зазначив, що у випадку позитивного для міста рішення Вищого госпсуду, влада має намір повернутися до планів про знесення даного житлового комплексу.

У квітні 2012 року Госпсуд Києва визнав недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Софії Київської.

Суд також визнав недійсним державний акт права власності на земельну ділянку та визнав відсутність у компанії ТОВ Інвестиційно-будівельна група права власності на зазначену земельну ділянку і права користування нею.

Крім того, у грудні 2011м року Госпсуд заборонив будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара.

22 листопада Окружний адмінсуд Києва своїм визначенням призупинив ТОВ Інвестиційно-будівельна група право проводити будівельні та пошукові роботи за згаданою адресою на час розгляду справи по суті.

У травні 2010 року Київрада зобов'язала компанію Інвестиційно-будівельна група зупинити будівництво на цій ділянці.

Інвестиційно-будівельна група займається будівництвом житлового комплексу із приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23.

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути