chrome firefox opera safari iexplorer

Один з найбільших поштових сервісів світу припиняє своє існування

19 лютого 2013 о 15:02

Сьогодні, 19 лютого, корпорація Microsoft офіційно оголосила про запуск нового поштового сервісу Outlook.com, який покликаний замінити один з найбільших сервісів світу Hotmail.

Як стало відомо Корреспондент.biz, вже відсьогодні почнеться поступове переведення користувачів Hotmail на Outlook.com.

«Оновлення відбувається непомітно і миттєво для клієнтів Hotmail; все, включаючи @hotmail.com адресу електронної пошти, паролі, контакти і т. д., залишиться тим же», — йдеться в повідомленні Microsoft.

Компанія пообіцяла користувачам Hotmail нові переваги: ​​свіжий і інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, багато нових особливостей, а також більш високу продуктивність.

Відзначимо, що її поштова служба Outlook.com з моменту запуску минулого літа до сьогоднішнього офіційного старту вже зібрала мільйони нових користувачів. У Microsoft запевнили, що їх поштовий сервіс — найбільш швидкозростаючий у світі із показником зростання 60 млн юзерів всього за шість місяців.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі