chrome firefox opera safari iexplorer

Щодня в Україні зникає понад 20 дітей

04 лютого 2013 о 14:39

Торік в Україні до органів МВС надійшло майже 8 тисяч заяв про зникнення дітей. Про це повідомили у прес-службі Кримінальної міліції у справах дітей.

Як повідомили у відомстві, майже 7,2 тис. заяв про зникнення надійшло від батьків та опікунів, ще 751 – із навчальних закладів.

“Щоразу після надходження заяв упродовж доби вдавалося розшукувати за гарячими слідами 86% зниклих дітей, що становить 6,8 тис. осіб. За іншими здійснювали розшукові заходи, завдяки чому вдалося розшукати 95,5% зниклих дітей. На даний час нерозшуканими залишається близько 30 дітей”, – зазначили в Управлінні кримінальної міліції у справах дітей.

У відповіді на запит також зазначається, що найбільше дітей залишають своє місце проживання у віці від 14 до 16 років.

“У більшості випадків це діти із сімей, де батьки не звертають на них належної уваги та не цікавляться проблемами дітей. Є, звичайно, окремі випадки, коли діти йдуть із дому "заради кохання“ або йдуть до друзів і залишаються у них жити”, – зазначили у відомстві.

За словами правоохоронців, розшук зниклих дітей ускладнює те, що батьки, опікуни чи співробітники дитячих закладів не одразу звертаються до правоохоронців.

“Окрім того, батьки не завжди знають, із ким спілкуються їх діти у соцмережах. А це доволі важливий чинник, оскільки зазвичай діти обмінюються намірами саме у соцмережах, тому така інформація може сприяти якнайшвидшому встановленню місцяперебування дитини”, – зазначили у відомстві.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути