chrome firefox opera safari iexplorer

У Рівному оригінально відзначать День української мови

20 лютого 2013 о 14:39

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі Рівненської міської ради, 21 лютого о 10-й годині на майдані Незалежності в Рівному Книгою рекордів України в категорії «розмір» буде зафіксований Всеукраїнський рекорд «Найвищої в Україні і світі літери української абетки «Ї», яка є виразно українською і унікальною, оскільки не використовується в жодній іншій мові».

Заввишки літера – 3 метри 60 сантиметрів.

Упродовж дня рівнянам запропонують освідчитися в любові рідній мові, розмістивши на своєму одязі оригінальну наліпку «Люблю українську мову».

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі