chrome firefox opera safari iexplorer

В Мистецькому арсеналі відкрилася грандіозна виставка-ярмарок

14 лютого 2013 о 14:07

IV виставка-ярмарок Fine Art Ukraine 2013 відкрилась сьогодні у столичному Мистецькому арсеналі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, на виставці представлено широку палітру сучасного образотворчого мистецтва – живопис, графіку, скульптуру, фотографію, експозиції від провідних вітчизняних галерей та освітню програму.

Головний проект виставки – «Матч пойнт 88: за мить до нового життя». Це остання колекція радянської доби, зібрана на базі фондів Дирекції виставок Національної спілки художників України. За задумом авторів вона має стати спробою повернути українському суспільству призабуту радянську ланку історичного ланцюга і продемонструвати логіку суспільного розвитку та спадкоємність і безперервність української культурної традиції.

Серед спеціальних проектів також представлені: проект «Бебеля, 19. Квартирні виставки. Одеса, 1975—1979»; художній проект «Траєкторія»; проект Аліни Бачуріної «Маленька, біла ...»; «Несоціалістичний реалізм» від Михайла Ілька, «Експансія кольору» від Петра Лебединця, «Клуб українських митців (KУМ)» та «Школа фотографії» Віктора Марущенка.

Виставка працюватиме 14-24 лютого.

Голова КМДА Олександр Попов, який оглянув експозицію, сказав: «Такі проекти потрібні столиці, адже це частина нашої ментальності, втілення нашого прагнення до культури. Мені приємно, що саме столичний Мистецький арсенал вкотре утверджується на позиції законодавця культурної моди в Україні».

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...