chrome firefox opera safari iexplorer

Маршрути громадського транспорту 15 міст України з’явились на Картах Google

19 березня 2013 о 12:50

Функція «Громадський транспорт» на Картах Google стала доступна у 15 найбільших містах України.

Про це у вівторок повідомила прес-служба Google Україна.

Наразі інформація про маршрути громадського транспорту доступна для таких міст: Київ і передмістя, а також Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Луцьк, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Харків, Черкаси та Чернігів.

За допомогою функції «Громадський Транспорт» на Картах Google користувач отримує покрокові маршрути проїзду громадським транспортом, і може знайти зупинки транспорту у своєму районі, прокласти маршрути від пункту А до пункту В.

Також можна отримати інформацію про час, який ви витратите на дорогу, що дозволяє вибрати оптимальний маршрут проїзду містом.

Щоб дізнатися, як дістатися потрібного місця, слід позначити на Картах Google адреси пунктів відправлення та призначення, вибрати орієнтовний час відправлення й натиснути кнопку «Прокласти маршрут».

Функція запропонує декілька можливих маршрутів за даним запитом. Користувачу потрібно буде тільки вибрати оптимальний.

Крім того, плануючи маршрут, користувач може вибрати зі списку кращий вид транспорту, а також налаштувати критерії вибору маршруту — кращий, мінімум пересадок або менше йти пішки.

Дані про громадський транспорт для 14 міст України надані партнером Google в Україні компанією EasyWay, для Львова — Львівською міськрадою та громадським об'єднанням «Самопоміч».

Інформація про маршрути доступна в усіх браузерах, включно з мобільними, а також на Картах Google для Android та iOS.

Власники веб-сайтів можуть інтегрувати маршрути громадського транспорту на свої веб-сторінки, використовуючи Google Maps API, щоб полегшити своїм клієнтам пошук офісу компанії або будь-яких інших об'єктів.

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути