chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у столиці стартує 32-й Ukrainian Fashion Week

06 березня 2013 о 10:37

Сьогодні в Києві розпочинається 32-й Ukrainian Fashion Week .

Свої нові колекції сезону осінь-зима 2013/14 років вже готові представити близько 40 українських дизайнерів.

На модному тижні української моди вже традиційно очікують на гостей, цього разу свої нові колекції покажуть модельєри з Німеччини, Казахстану та Білорусі.

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі