chrome firefox opera safari iexplorer

Через зсуви у Києві оголошено надзвичайну ситуацію

11 квітня 2013 о 16:32

У Києві постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки визнала ситуацію на шести зсувонебезпечних територіях надзвичайною ситуацією місцевого рівня.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні комісії, присвяченій питанням виникнення зсувів грунту та їх ліквідації, пише УНІАН.

Як повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Сергій Рюмшин, на сьогодні в Києві виявлено 120 місць, які потребують нагляду з точки зору можливих зсувів.

З них на 28-ми вже здійснюється щоденний контроль і ведуться відповідні роботи, зокрема, на вулицях Воздвиженська, Боричів узвіз тощо.

«Таких точок сьогодні, у яких ми пропонуємо визнати надзвичайний стан і негайно вжити заходів з ліквідації наслідків зсувів, і більше того, провести капітальні роботи, які забезпечать в майбутньому попередження таких випадків, як в цьому році, – це 10 об’єктів», – сказав Рюмшин.

Щодо ситуації на цих територіях комісія заслухала доповідь директора комунального підприємства «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» (СУПР).

За результатами обговорення питання вирішено надати статус надзвичайної ситуації місцевого рівня шести об’єктам і ще на чотирьох визнано наявність проблем, але не вбачається необхідним оголошувати НС.

Таким чином, до переліку об’єктів, на яких буде зосереджена першочергова увага фахівців, увійшли: схили біля озера Глинка; житлові садиби по вулиці Академіка Ушакова, 22, 24, 26; приватний будинок по вулиці Академіка Кащенка, 154; Батиєва гора в районі перехрестя вулиць Локомотивної та Краснодонської; Батиєва гора на перехресті вулиць Провідницька та Радісна; приватний будинок в Учбовому провулку, 7.

Як відомо, за даними на 8 квітня, у Києві було зафіксовано 18 зсувів грунту.

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути