chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві активізувалися зсуви ґрунту: земля стрімко сповзає у 18 місцях по місту

08 квітня 2013 о 12:22

Як розповіли газеті «Сегодня» у КП «СУППР», зсуви ґрунту в ці вихідні прискорилися на Аскольдовій могилі, у районі Зеленого театру, на вулиці Кащенка, 154, на Надніпрянському шосе, вулиці Буковинській, 31, у районі озера Глинка (недалеко від бульвару Дружби народів).

Масштабні руйнування спостерігаються на Лисій горі. Там зі схилу сповзло до 400 кубометрів ґрунту. Ніхто не постраждав.

Найбільший зсув у суботу стався на Богуславському узвозі, на Подолі – обвалилося 500 кубів землі.

Охоронець однієї з СТО розповів: «Ще вранці, коли я заступав на зміну, усе було в порядку. А потім почув гуркіт падаючих плит і тріск дерев. В урочище сповзло до десятка бетонних плит, якими був викладений узвіз. Земля пішла вниз разом із деревами й зупинилася біля стін промбудівлі на Фрунзе. Добре, що на дорозі не було машин, а то б лиха не уникнути».

У СУППРі кажуть, що вони контролюють усі зсувні процеси в місті:

«Ми знали про проблеми на Богуславському. І зсув відбувся практично на наших очах. Ми виставляємо на місцях обвалів попереджуючі знаки, а там, де це необхідно, працюють наші люди. Небезпечних місць по місту багато».

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути