chrome firefox opera safari iexplorer

Для роботи столичного метро необхідно 2 млн жетонів

14 травня 2013 о 11:39

Для забезпечення нормальної роботи Київського метрополітену необхідна загальна кількість жетонів у касах станцій близько 2 млн штук. Про це УНН повідомили у КП «Київський Метрополітен» у відповіді на журналістський запит.

Окрім 2 млн шт. жетонів, які постійно перебувають в обігу, у метрополітену є резервний запас жетонів у кількості понад 400 тис. штук.

У середньому, щомісячно виводяться з обігу до 150 тис. шт. жетонів (придбані пасажирами та невикористані у метрополітені).

Як повідомили у метрополітені, кількість жетонів поповнюється у разі необхідності . Востаннє партія жетонів у кількості 1 млн штук виготовлялася в грудні 2012 року.

Жетони для столичної підземки виготовляє ТОВ «Ректон». Як повідомили у метрополітені підприємство було визнано після проведення моніторингу цін відповідно до ЗУ «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».

У метрополітені повідомили, що найближчим часом не планується оновлення чи зміна дизайну жетонів.
Вага жетону, який використовується на сьогодні у столичному метрополітені, становить 1 грам (±0,15 грам).
Нагадаємо, доходи київського метрополітену за І квартал від надання права на тимчасове використання місць під рекламу склали 3,5 млн грн. При цьому метрополітен отримує тільки 15% доходів від реклами.

Розділи: Суспільство

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути