chrome firefox opera safari iexplorer

Легендарний шлях Стародавнього Сходу перетворили на туристичний маршрут

24 травня 2013 о 14:19

У Середньовіччі європейські країни були сполучені між собою мережею паломницьких стежок, названих Шляхом Святого Якова та ведуть у місто Сантьяго-де-Компостела на північному заході Іспанії. В останні ж кілька десятиліть вони відродилися в якості найбільш популярного у світі туристичного пішохідного маршруту довжиною у кілька сот кілометрів.

Схожа історія сталася кілька років тому на Близькому Сході, де завдяки старанням професора антропології з Гарварду Вільяма Юрі (William Ury) був відроджений стародавній маршрут, дорога вздовж якої протягом багатьох століть проходили народи, чия спадщина стало основою нашої Цивілізації. Починається цей Шлях в іракському місті Урі, проходить через Сирію, Туреччину, Йорданію, Ізраїль, Саудівську Аравію і Єгипет. Але відновлена ​​і промаркована в якості туристичного маршруту його частина починається в Ізраїлі і закінчується у Туреччині, маючи при цьому довжину 1200 кілометрів.

Карта

Стародавній Схід

Стародавній Схід

Стародавній Схід

Стародавній Схід

Найпопулярніший на даний момент її відрізок знаходиться в Туреччині в околицях міста Урфа. Пройшовши по ньому 170 кілометрів, туристи відкривають для себе залишки стародавніх міст, римську спадщину регіону, дивовижної краси природу та гостинність місцевих жителів-курдів, які з появою прокладених через їх села і селища Шляхів Авраама, з радістю відчинили двері своїх будинків для гостей з усього світу.

Туристичний піший маршрут на Близькому Сході був названий на честь біблійного патріарха Авраама, який протягом свого життя пройшов схожим шляхом з шумерського міста Ур на територію сучасного Ізраїлю, щоб стати там прабатьком єврейського народу.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути