chrome firefox opera safari iexplorer

У Каннах показали романтичне кіно про українців

26 травня 2013 о 09:22

У конкурсній програмі Каннського фестивалю показали романтичний фільм про українців. Фільм отримав назву «Олена».

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, головну роль у ньому зіграла 23-річна українка Оксана Терефенко. Дівчина народилася в Польщі в родині переселенців-лемків. В Україні побувала вперше лише цього року.

А от режисер стрічки про українців громадянка Польщі Ельжбета Беньковська ніколи в України не була. Каже, що знімати про сусідів вирішила, бо чула багато кумедних історій про українців від друзів.

«Украінці часто подорожують і ще частіше потрапляють в халепи. З іншого боку, це історія двох закоханих, не заробітчан. Що я знаю про Украіну? Ім'я президента? Не Ющенко, точно. Хто такий Шевченко? Футбольний гравець», — поділилася знаннями про Україну режисер фільму.

Європейські ж глядачі кажуть, що на походження героїв мало звернули увагу. Їх більше цікавила їхня історія кохання. Хоча дехто таки звернув увагу, що у фільми йдеться саме про українців.

«Як на мене, фільм не дуже чесний, десь перетягнуто. Про Україну я знаю багато, бо пишу на тему економік Східної Європи. Що вас цікавить? Територіальний устрій? Економічна складова?» – каже Чжан Цюрей з Китаю, який переглянув фільм.

«Ми знаємо, що Україна багата на красивих дівчат, багато наших хлопців їдуть до вас за дружинами. А ще через вас простіше потрапити до Західної Європи. Ну, ще Україна – багата велика країна», — поділився знаннями Фархаді Мющваді з Ірану.

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути