chrome firefox opera safari iexplorer

У червні туристам Львова запропонують гастрономічну мапу

03 червня 2013 о 09:43

Цього року місцеві ресторації та організатори Гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці» об’єднаються задля відродження Львівської кухні. Таким чином, з 21 червня по 7 липня, усі гості міста, скориставшись Гастрономічною мапою, зможуть потрапити у ресторани та кав’ярні міста, де буде запропоновано страви Львівської кухні за особливими рецептами.

«Смакові пристрасті можуть багато чого розповісти про історію міста, про культурні традиції й навіть про вдачі городян. Гастрономічна мапа – це своєрідний путівник для тих, хто вже відчув інтерес до гастрономічної культури Львова. Мабуть, багато хто подорожуючи стикався із питання, у якому ж закладі готують славнозвісні місцеві смаколики. Ми об’єднаємо ресторани та кав’ярні Львова у єдину Гастрономічну мапу, яка ознайомить всіх із унікальною місцевою кухнею», — розповів Андрій Сидор, радник міського голови з питань культури і туризму, директор гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці».

До участі у гастрономічній мапі Львова вже зголосились ресторан-клуб «Спліт», ресторан «Шекспір», Citadel Inn Hotel & Resort (літня тераса), ресторан «Дарвін», винотека «Cafe 1», ресторан імпровізацій «Грушевський CINEMA JAZZ», ресторан-музей «САЛО», ресторан «Штрудель Хаус», кафе «Кентавр» та «Mons Pius: пиво&м'ясо».

«Туризм у Львові добре розвинений і варіантів, де туристи можуть поїсти, теж багато. Але не у всіх закладах готують страви за особливими рецептами львівської кухні. Заклади-учасники Гастрономічної мапи в рамках фестивалю «Львів на тарілці» готуватимуть страви за особливими місцевими рецептами», — додав Андрій Сидор.

Гастрономічна мапа буде розміщена у ексклюзивній фестивальній газеті «Львів на тарілці» та на офіційному сайті Фестивалю www.lvivontheplate.com.ua.

Нагадаємо, що в рамках фестивалю «Львів на тарілці» 28 червня пройде «Гала-вечеря страв Львівської кухні». У винятковій атмосфері за одним столом із розкішним сервіруванням на галереї-терасі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15) зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста.

За інформацією компанії «Дік-Арт»

Розділи: Суспільство

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути