chrome firefox opera safari iexplorer

Українки встановили рекорд з наймасовішого виконання танцю живота

17 червня 2013 о 15:12

Півтисячі жінок у Калуші на Прикарпатті просто неба станцювали танець живота і встановили новий танцювальний рекорд, повідомляє ТСН.ua

Танцюристки з'їхалися з усієї України. Найменшій ледве виповнилося п'ять років, найстаршій – сімдесят п'ять.

Серед рекордсменок не лише професійні виконавиці белідансу, а й калуські школярки, які встигли вивчити східні рухи під час відпочинку у пришкільних таборах.

«У наш час нашим жінкам дуже бракує жіночності. І власне цей танець дає нашим жінкам жіночність, відкриває їх душу, красу», — каже організатор рекордного танцю Тетяна Кузевич.

Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України.

Українки вдвічі перевершили аналогічне танцювальне досягнення Швейцарії. Тож відповідну інформацію калушани збираються передати й до Книги рекордів Гіннеса.

 

14 березня

Інші дати
Олекса Новаківський
1872 –  український художник-постімпресіоніст, учасник «краківського авангарду», педагог. Заснував у Львові мистецьку школу, що стала осередком малярської культури в Західній Україні. Найвідоміші полотна: «Моя Муза», «Весна в Могилі», «Мойсей» (портрет А. Шептицького), «Повінь», «Гора Грегит» та ін.
Розгорнути
Народився Амвросій Бучма
(1891, м. Львів – 1957), український актор і режисер.
«Я люблю заповнювати паузи дією, люблю працювати з речами, люблю мовчати на сцені і вважаю, що в цьому і є особлива радість акторської творчості, в якій актор виступає не тільки як співавтор, як інтерпретатор літературного матеріалу, а й як самостійний художник». (Амвросій Бучма)
Розгорнути

Новини Дивитися всі