chrome firefox opera safari iexplorer

Українців застерігають від поїздок у Таїланд через лихоманку Денге

21 червня 2013 о 11:42

У Таїланді поширюється лихоманка Денге – через інфекцію, яку розповсюджують комарі, переносячи так відповідний вірус. Зважаючи на відсутність вакцини проти вірусу Денге, громадянам України, які вже перебувають або планують відвідати Таїланд, медики рекомендують тимчасово утриматися від запланованих подорожей, повідомляє сайт головного управління Держсанепідслужби у Львівській області.

Насамперед це стосується відвідування провінцій Сонкхла, Накхон Сі Тхаммарат, Сурін та Лосі, де зафіксовано вже 7 смертельних випадків внаслідок інфікування вірусом Денге, інформує Посольство України в Королівстві Таїланд.

Міністерство охорони здоров’я КоролівстваТаїланд рекомендує іноземним громадянам, які відвідують країну, невідкладно звертатися по фахову лікарську допомогу за наявності найменших ознак згаданої хвороби – підвищена температура тіла, головний біль, висипання на шкірі, схожі на кір, біль у м’язах.

Довідка. Лихоманка Денге поширена більш ніж у 110 країнах. Щороку вона вражає від 50 до 100 мільйонів осіб у всьому світі. Вона також викликає до півмільйона випадків госпіталізації і призводить до 12 500–25 000 смертей по всьому світу щороку.

Більшість людей з лихоманкою Денге видужують і не мають опісля жодних проблем. Проте якщо не лікувати недугу, від 1 до 5% інфікованих людей (тобто 1-5 зі 100) вмирають від лихоманки Денге. При хорошому лікуванні помирає менше ніж 1%. Тим не менш, серед людей з важкою формою лихоманки Денге смертність становить 26% (26 осіб зі 100).

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Туристичні новини

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути